Notice: Use of undefined constant HTTP_USER_AGENT - assumed 'HTTP_USER_AGENT' in /home/zakon01/zakon.cn.ua/www/templates/zakon/index.php on line 1
Право на правову допомогу

Право на правову допомогу

В Україні право на правову допомогу гарантоване ст. 59 Конституції України:
«Кожен має право на правову допомогу. У випадках, передбачених законом, ця допомога надається безоплатно. Кожен є вільним у виборі захисника своїх прав. Для забезпечення права на захист від обвинувачення та надання правової допомоги при вирішенні справ у судах та інших державних органах в Україні діє адвокатура».
Крім того право на правовий захист закріплений положеннями Європейської конвенції ратифікованою Україною, в якій зазначено, що:
«кожен має право захищати себе особисто чи використовувати правову допомогу захисника, обраного на власний розсуд, або - якщо він не має достатніх коштів для оплати правової допомоги захисника - одержувати таку допомогу безоплатно, якщо цього вимагають інтереси правосуддя»

Рішенням Конституційного суду України від 30.09.2009 року надано роз’яснення, що право на правову допомогу - це гарантована державою можливість кожної особи отримати таку допомогу в обсязі та формах, визначених нею, незалежно від характеру правовідносин особи з іншими суб’єктами права.
Для реалізації права на отримання правової допомоги в Україні діє адвокатура. Яка покликана сприяти захисту прав, свобод та представляти законні інтереси громадян України, іноземних громадян, осіб без громадянства, юридичних осіб, подавати їм іншу юридичну допомогу.
Будь якій особі гарантується право вільно отримати правову допомогу в необхідному для неї обсязі та на будь-якій стадії процесу: допиту її як свідка в органах дізнання, досудового слідства, дачі пояснень з цими чи іншими державними органами.
Тобто державою не встановлено жодних обмежень для захисту особи, або представництва її інтересів в будь-яких органах державної влади!
Від себе хочу додати, що саме від отримання своєчасної правової допомоги залежить подальший результат справи. Тут діє золоте правило не нашкодь сам собі.

 

 

О нас

Юридическая Компания «Дискурс» осуществляет предоставление адвокатских услуг, как жителям Чернигова, Киева Украины, так и гражданам других стран, которые нуждаются в правовой помощи на территории Украины.
В своей деятельности мы ориентированы на компетентную и добросовестную работу, разрешение ситуаций цивилизованным путем в соответствии с законом. Мы настроены на посторенние долговременных отношений для нас принципиально отстаивание интересов наших клиентов и соблюдение конфиденциальности полученной нами информации в результате работы.

Если Вам нужен адвокат в Чернигове Вы можете связаться с нами.

Вы здесь: Главная Суды Чернигова и области Статьи Статьи Право на правову допомогу

© 2008 - 2018 Все права защищены и принадлежат Юридической консультации "Дискурс"