Notice: Use of undefined constant HTTP_USER_AGENT - assumed 'HTTP_USER_AGENT' in /home/zakon01/zakon.cn.ua/www/templates/zakon/index.php on line 1
РЕГИСТРАЦИЯ ООО, ЧП, ФЛП

Реєстрація підприємств (ТОВ, ПП, ФОП) в Чернігові

Якщо Ви вирішили розпочати власний бізнес в Україні, перед Вами постає питання його державної реєстрації.
Перед тим, як зареєструватись потрібно визначитись із організаційно правовою формою, продумати, яку систему оподаткування вигідніше для Вас обрати. Крім того, є ряд обмежень перебування на єдиному податку про які потрібно знати.
Іноді навіть фахівці, які не перший рік проводять реєстрацію, стикаються із деталями, які однозначно законодавством не врегульовані. І тут не достатньо просто подати необхідні документи, а потрібно відстояти свою позицію в державних органах, а іноді і в судовому порядку.

Ми можемо підготувати необхідні документи для реєстрації, надати консультацію по обранню системи оподаткування або провести повну процедуру державної реєстрації, а саме:

- зареєструвати СПД, ФОП;
- зареєструвати підприємство (ТОВ, ПП);
- зареєструвати благодійну організацію;
- зареєструвати спілку;
- зареєструвати платником ПДВ;
- здійснити перереєстрацію підприємства;
- внести зміни в установчі документи;
- зміни видів діяльності КВЕД;
- зміни засновників ;
- ліквідація підприємства та інші послуги пов’язані зі здійсненням діяльності підприємств та фізичних осіб – підприємців.

Після закінчення державної реєстрації, Ви можете звернутися до наших бухгалтерів, для отримання професійної бухгалтерської консультації або для ведення Вашого бухгалтерського обліку.
 

О нас

Юридическая Компания «Дискурс» осуществляет предоставление адвокатских услуг, как жителям Чернигова, Киева Украины, так и гражданам других стран, которые нуждаются в правовой помощи на территории Украины.
В своей деятельности мы ориентированы на компетентную и добросовестную работу, разрешение ситуаций цивилизованным путем в соответствии с законом. Мы настроены на посторенние долговременных отношений для нас принципиально отстаивание интересов наших клиентов и соблюдение конфиденциальности полученной нами информации в результате работы.

Если Вам нужен адвокат в Чернигове Вы можете связаться с нами.

Вы здесь: Главная РЕГИСТРАЦИЯ ООО, ЧП, ФЛП

© 2008 - 2018 Все права защищены и принадлежат Юридической консультации "Дискурс"