Notice: Use of undefined constant HTTP_USER_AGENT - assumed 'HTTP_USER_AGENT' in /home/zakon01/zakon.cn.ua/www/templates/zakon/index.php on line 1
Нові ставки судового збору

Нові ставки судового збору

Набув чинності ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сплати судового збору» від 19.09.2013 р.

Законом введені нові ставки судового збору у справах про адміністративні правопорушення і підвищено окремі ставки судового збору за подання позовних та інших заяв зазначених процесуальним законодавством.
У разі винесення судовими органами постанови про накладення адміністративного стягнення, особа, яка притягається до відповідальності, сплачує судовий збір у розмірі 0,03 від мінімальної заробітної плати. 

Подача адміністративного позову майнового характеру буде розцінюватися від 10% від суми судового збору. Дивлячись до задоволеної чи відхиленої вимоги, решта суми буде стягуватись з позивача або відповідача.

Також введено диференційовану шкалу розміру суми судового збору за подання до суду позовної заяви про відшкодування моральної шкоди. Розмір судового збору залежатиме від заявленої суми позову. Наприклад, судовий збір за подання позовної заяви про відшкодування моральної шкоди з сумою позову більше 100 розмірів мінімальної заробітної плати становить 10% від ціни позову.

Суттєво зросли ставки судового збору за подання ще ряду позовних заяв. Вдвічі збільшена сума збору за подання позовних заяв про розірвання шлюбу та заяв, що мають немайновий характер.
 

О нас

Юридическая Компания «Дискурс» осуществляет предоставление адвокатских услуг, как жителям Чернигова, Киева Украины, так и гражданам других стран, которые нуждаются в правовой помощи на территории Украины.
В своей деятельности мы ориентированы на компетентную и добросовестную работу, разрешение ситуаций цивилизованным путем в соответствии с законом. Мы настроены на посторенние долговременных отношений для нас принципиально отстаивание интересов наших клиентов и соблюдение конфиденциальности полученной нами информации в результате работы.

Если Вам нужен адвокат в Чернигове Вы можете связаться с нами.

Вы здесь: Главная Главная Статьи Статьи Нові ставки судового збору

© 2008 - 2018 Все права защищены и принадлежат Юридической консультации "Дискурс"