Notice: Use of undefined constant HTTP_USER_AGENT - assumed 'HTTP_USER_AGENT' in /home/zakon01/zakon.cn.ua/www/templates/zakon/index.php on line 1
Податкова Адміністрація дозволила не подавати Декларацію!

Податкова Адміністрація дозволила не подавати Декларацію!

Державна Податкова Адміністрація України у листом від 25.03.2011 р. № 8235/7/17-0217 дозволила платникам податків, які мають найманих працівників  та не проводять нарахування доходів фізичним особам у звітному місяці не подавати Декларацію за відповідний звітний період.

 

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 25.03.2011 р. № 8235/7/17-0217

 

Державним податковим адміністраціям в АР Крим, областях, мм. Києві та Севастополі

 


 

Про подання Податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб

Державна податкова служба України, керуючись ст. ст. 2 та 8 Закону України від 4 грудня 1990 року N 509 "Про державну податкову службу в Україні" та враховуючи тези виступу Президента України В. Ф. Януковича 21 березня 2011 року на засіданні Керуючої ради Комітету з економічних реформ, лист Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики від 18.03.2011 N 04-39/38, з метою забезпечення сприятливих умов для платників податків при поданні податковими агентами Податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб (далі - Декларація) повідомляє таке.

Відповідно до пп. "д" п. 176.2 ст. 176 Податкового кодексу України (далі - Кодекс) особи, які мають статус податкових агентів, зобов'язані подавати до органу державної податкової служби за місцем реєстрації Податкову декларацію за базовий податковий період, що дорівнює календарному місяцю, про загальні суми доходів, нараховані (виплачені, надані) на користь платників податку, і загальні суми податку на доходи фізичних осіб, утримані з цих доходів, а також обсяги перерахованого податку до бюджету.

Згідно з п. 18.1 ст. 18 Кодексу податковим агентом є особа, на яку Кодексом покладається обов'язок з обчислення, утримання з доходів, що нараховуються (виплачуються, надаються) платнику, та перерахування податків до відповідного бюджету від імені та за рахунок коштів платника податків.

З метою уникнення можливої соціальної напруги, додаткового навантаження на платників податків, а також витрат часу, пов'язаних із заповненням та поданням звітності у подальшому, податкові агенти, які не мають найманих працівників та не проводять нарахування (надання, виплати) доходів фізичним особам у звітному місяці, можуть не подавати до податкового органу таку Декларацію за відповідний звітний період.

ДПС України зобов'язує довести цей лист до відома підпорядкованих структурних підрозділів для використання у роботі, а також провести відповідну масово-роз'яснювальну роботу з платниками податку на доходи фізичних осіб.

 

 

Голова Комісії з проведення
реорганізації ДПА України,
Голова ДПС УкраїниВ. Ю. Захарченко

 

О нас

Юридическая Компания «Дискурс» осуществляет предоставление адвокатских услуг, как жителям Чернигова, Киева Украины, так и гражданам других стран, которые нуждаются в правовой помощи на территории Украины.
В своей деятельности мы ориентированы на компетентную и добросовестную работу, разрешение ситуаций цивилизованным путем в соответствии с законом. Мы настроены на посторенние долговременных отношений для нас принципиально отстаивание интересов наших клиентов и соблюдение конфиденциальности полученной нами информации в результате работы.

Если Вам нужен адвокат в Чернигове Вы можете связаться с нами.

Вы здесь: Главная Главная Статьи Статьи Податкова Адміністрація дозволила не подавати Декларацію!

© 2008 - 2018 Все права защищены и принадлежат Юридической консультации "Дискурс"