Notice: Use of undefined constant HTTP_USER_AGENT - assumed 'HTTP_USER_AGENT' in /home/zakon01/zakon.cn.ua/www/templates/zakon/index.php on line 1
Дискурс адвокаты юристы Чернигова

Материалы

Участь адвоката у кримінальному процесі

Робота адвоката складається з безпосереднього обов`язку захищати своїх клієнтів відстоювати їх законні права та інтереси. Участь адвоката у кримінальному процесі необхідна для того, що б обвинувачений, підозрюваний, підсудний, могли вірно з самого початку обрати позицію свого захисту, клопотати про збирання та дослідження доказів, допит необхідних свідків.  Для того, що б правосуддя здійснювалось згідно вимог чинного законодавства, а органи слідства та дізнання не перевищували свої повноваження та діяли в межах закону. Одна із задач адвоката у кримінальних справах з`ясувати чи вірно слідчі органи визначили кваліфікацію злочину, чи проведені слідчі дії у відповідності до закону, діяти в напрямку призначення найменш суворого покарання. 

Коли адвокат захищає інтереси особи яка постраждала від злочину, то його задачею стає вчинити необхідні дії, для того, що б особу визнали потерпілою від злочину та за допомогою правосуддя в повному обсязі йому була відшкодована заподіяна шкода.
Адвокат по роду своєї діяльності має протистояти представникам органам влади, тому його діяльність охороняється чинним законодавством України. Забороняється будь-яке втручання та перешкоджання роботі адвоката. Відомості отримані адвокатом під час виконання ним професійних обов`язків становлять адвокатську таємницю та не можуть бути розголошені. Крім того, документи, пов'язані з виконанням адвокатом доручення, не підлягають оглядові, розголошенню чи вилученню без його згоди.
Тобто статус адвоката надає можливість адвокату захищати та відстоювати необхідну правову позицію своїх клієнтів,  протистояти натиску органів державної влади, та за допомогою закону усувати порушення з боку правоохоронних органів, органів державної влади.

О нас

Юридическая Компания «Дискурс» осуществляет предоставление адвокатских услуг, как жителям Чернигова, Киева Украины, так и гражданам других стран, которые нуждаются в правовой помощи на территории Украины.
В своей деятельности мы ориентированы на компетентную и добросовестную работу, разрешение ситуаций цивилизованным путем в соответствии с законом. Мы настроены на посторенние долговременных отношений для нас принципиально отстаивание интересов наших клиентов и соблюдение конфиденциальности полученной нами информации в результате работы.

Если Вам нужен адвокат в Чернигове Вы можете связаться с нами.

Вы здесь: Главная

© 2008 - 2018 Все права защищены и принадлежат Юридической консультации "Дискурс"